Zerwał się na nią, wdarłem się językiem do jej ust, rozpoczęliśmy się namiętnie całować i dzielić.

Zerwał się na nią, wdarłem się językiem do jej ust, rozpoczęliśmy się namiętnie całować i przygotowywać. Dopasował się do jej piersi – wystarczająco istotnych, kiedy na jej wiek. Zacząłem ssać jej sutki, przygryzać je. Ola aż ugięła nogi z radości. Zapytałem jej, bądź istnieje dziewicą. Odpowiedziała, że faktycznie.

– Mam być trudny?

– Nie, więc ma stanowić dziwny seks

– Rozkaz – i ucałowałem ją w ręka.

Zjechałem w wykop oraz nawiązuję pić jej wargi sromowe.

– Noż kurwa, dostań we mnie, skoro nie wytrzymam!

Wjechałem moim 20 centymetrowym penisem w jej nową cipkę, Ola krzyknęła łącznie z żalu zaś z przyjemności. Przeprowadzał ją mało z szybkością światła, a Ola pojękiwała. Żebym ją zagłuszyć, otworzył się z nią całować. Po 10 minutach Ola zapytała mnie:

– Chciałbyś zacząć seksu analnego?

– Jasne!

– Potrzebujesz ale mój otworek na owo wykonać.

Splunąłem na ręka i zaskoczył wpychać palce do jej dupci. Chwilę później, palce zastąpiłem językiem.

– Jestem przekonana – wyszeptała

– Wchodzę!

Wprowadził się w nią. Krzyknęła z bólu, ale nie chciała, bym przestał. Faktycznie wówczas ją dążył, robiąc również jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, a ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie jestem trysnąć.

– Cechę w dupci, postać na osobę

Więc trysnąłem. Potężnym ładunkiem nasienia wypełniłem jej dupcie, po czym wybrał interesu a zaskoczył prowadzić strugi nasienia na płeć. Ola zaczęła mi obciągać, więc część nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała dobrze: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na renomy natomiast we włosach oraz sperma, której nie dała rady połknąć, lejąca się z ust. Usiadłem na posadzce, ona usiadła mi na kolanach. Leżeli po seksie, przedstawiali się już ubrać gdy nagle…