Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z ucisku, a nie chciała

Nasunął się w nią. Krzyknęła z bólu, wszakże nie chciała, aby przestał. Faktycznie to ją rżnął, pracując jednocześnie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie tworzę trysnąć.

– Norma w dupci, normę na maskę

Więc trysnąłem. Potężnym ładunkiem nasienia zasypałem jej dupcie, po czym przekazał członka oraz zapoczątkował kierować strugi nasiona na twarz. Ola zaskoczyła mi obciągać, dlatego właściwość nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała ładnie: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na renom a we włosach również sperma, której nie dała rady połknąć, zwalniająca się z ust. Spoczął na planecie, ona spoczęła mi na kolanach. Wypoczywali po stosunku, sprawowali się już założyć jak nagle…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest spośród zastępu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w tenże raz, szczupła.

– Natomiast co tu się wyrabia? – spytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj robisz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą konwersację w namiocie. Zajęła mnie. Fajnego jesteś biedna Ola, przecież z właśnie to Wy dwaj istniejecie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Rzeczywiście więc kieruj – powiedziała Olivia również z zimnym uśmiechem pokazała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej śliską stópkę, na której obejmowała ciemne superstary (również czarne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, natomiast znanym oczom wyświetliłeś się… strap-on. Na oko miał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, więc tymczasem się zabawimy! – ogłosiła spośród tym znanym uśmiechem Olivia…