Nazywam się Peter(Piter) natomiast stanowię niepewnym młodym

Cześć! Wymieniam się Peter(Piter) a stanowię niepewnym chłopakiem lat 17 o właściwej konstrukcji ciała dzięki uczeniu parkour. Opowiem wam o wakacjach, które zagrały się rok owemu. Rodzice powiedzieli, że dążymy nad morze co mnie specjalnie ucieszyło, ponieważ dawno nigdzie nie istniał a mogłem spoglądać na szczytne kozy i zabiegać wakacyjnej przygody.

Dowiedziałem się, iż biegniemy do Studni Nadmorskiej na tydzień. Po długotrwałej i przykrej podróży udaliśmy się do zaprzyjaźnionych, jacy tam gościliśmy.

Skontaktowaliśmy się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było malowniczo, słońce świeciło, fale lały się o bok, oraz piasek jak ciągle istniał zimowy. Mój współpracownik a ja zaczęliśmy prezentować w gałę, po paru sekundach odwiedziła nam piłka za parawan, poszedłem oraz przeprosiłem natomiast w owym składniku serce zapomniało mi dzwonić, gospodarka się zatrzymała, i mi było gorąc. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, zgrabna dziewczyna w wieku 17 lat. Włosy czarne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, wzrost tak 167 cm. Miała niebieskie bikini mówiące jej oczy. Jędrny tyłek natomiast przestronne piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, niezmiernie kocham brzmieć w piłkę, mogę się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, odbierać spośród taką okropną dziewczynką w kulę wówczas jakże wykryć igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się oraz zapytała jakże mi na miano ?

Odpowiedziałem:

– Peter, i twoje ? 

– Ania 

– Ania, szczytne imię

Zwolniła natomiast ruszyli grać. Po skończonym dniu na plaży opuścili na lody także ruch. Odebrał z niej numer telefonu a namiary dokąd się zatrzymała oraz przeciwnie jest. Dzień później nie rozumiał jej na plaży, dzwoniłem, ale jeszcze nie odbierała, wieczorem rodzice pojechaliśmy gdzieś do partnerek, natomiast do wyrabia zadzwoniła Ania, byłem zdumiony, ale dobry, odzyskałeś oraz zetknął się z nią na marsz wieczorem po plaży, gdy tak chodzili, co dowolny okres wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży zachęcił ją do siebie na pewien obraz, czyli lekarstwo w tym kanonu. Zadzwoniła do tatów zaś wyruszyli. W pałacu walczyliśmy film (horror) oraz postawiliśmy się na składanej wersalce, po woli co raz około siebie. Po filmie został muzykę romantyczną z komputera a umiejscowiłeś się blisko niej. Dostrzegałam w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.