Robert wyciągnął jej twarz z obu rąk

Robert wyciągnął jej twarz z obu rąk, pociągając go ku swojej i całował ją, jego język sięgając do jej ust, sondowania, odkrywania. Za jej Wilson pieścił jej tył, palce ugniatania ciało jej pośladki, a jego gorący oddech na ramiona jak on dociskany jej usta całuje karku, gryząc jej płatków uszu.
woman-466130_1280
Nagle palec wsunął do jej mokrej szczeliny, czy Cooper lub ona Warda nie wiedział, ani nie dbał, końcówka krótko łaskotanie jej łechtaczki przed kopanie głęboko w niej. Mary wydała jęk rozkoszy, zamykając oczy i pozwalając mężczyźni wolną rękę z jej ciała.

Drugi palec połączył pierwszy, cyfry zakrzywione rundę udaru głęboko wewnątrz niej przed przednią ścianą wewnątrz pochwy, podnoszenie jej przyjemność dalej. Nagle palce wycofał. Standish uwolnił ją od pocałunku, cofając się do oglądania tego, co się dzieje.

Ward wydała jej prawą pierś z jego ust i padł na kolana. Cooper nadal ssać jej lewą pierś, lewą rękę chwytając jej wolną sutek. Odczucia śliskości palców zdradził fakt, że został on musiał palcach ją tak blisko orgazmu.

Westchnęła ponownie, gdy Ward chwycił ją za biodra i pociągnął je mocno w kierunku jego twarzy, chowając go do niej, jego język rozciągający się wokół jej potrząsnąć engorged łechtaczki. Pisnęła z zaskoczenia i radości, gdyż nikt nigdy nie zrobił, że wcześniej – miała dozwolone mężczyźni umieszczenie ich kurki w ustach, ale był nieświadomy, że odwrotne było w ogóle możliwe, nie mówiąc już tak przyjemne. Jej ciało drżały, gdy docierane daleko na jej teraz kapiącą dziury.

Cooper teraz podniósł usta od jej piersi, jego język opisujący linię między jej piersi, obie ręce teraz manipulując jej sutki. Jego usta posadzone linię pocałunki szyi w górę, nad jej podbródek i do jej warg, a następnie jego język zaczął badać jej usta.

Robert Standish kontynuował ją oglądać, ramiona złożone teraz.

Nagle poczuła być przeciągnięty do tyłu, z dala od objęciach Ward i Cooper, w dół w kierunku stosu żagli płótno za nią. Wilson mocno pchnął ją na ziemię, jej ciało flat out, on klęczy za głową, nad jej twarzą. On rozebrany spodnie do kolan, jego wyprostowany kogut zrywając się. Mary wiedziała, czego oczekuje się od niej, ale najpierw ona się jej nogi szeroko, uniosła kolana, pięty na płótnie, wskazał na środku jej krocze i bełkotał „więcej, więcej o tym moich dobrych ludzi!”

Potem odchyliła głowę do tyłu i suppliantly otworzyła usta. Wilson położył rękę pod jej karku, podnosząc głowę i przesuwając jego kogut w otworze oczekiwania. życzenia Maryi zostały przyznane jako poczuła usta stosuje się do jej narządów płciowych, języczek okupują ją dokładnie.

Jej język pracował na członka w ustach, lizanie na spuchniętą głowę przed Wilson pchnął mocno. Jej głowa pochylona do tyłu, gardła Mariacki łatwo zaakceptował włamania i Wilson zaczął wsuwać i wysuwać, najpierw powoli, potem szybciej. Mary łapał oddech pomiędzy uderzeń, jej ciało wijąc się z rozkoszy od doznań pulsujący przez jej ciało w nieznanym języku zachwyciły ją poniżej.

To język wycofał i szybko został zastąpiony przez inny, natomiast grube ocieplane ręce gładził i pieścił jej całe ciało, chropowatość ich wyblakły skóry kontrastujący z miękkiej, gładkiej skóry młodej kobiety, tarcie służącą spotęgować jej przyjemność.

Ręce pogłaskała górę iw dół udach, na brzuchu i piersi. Para rąk wykręcił pod nią i ugniata jej pośladki. Maryja oddała do ekstazy kontaktu seksualnego.