Kurek Wilsona zsunął łatwo i poza jej usta

Kurek Wilsona zsunął łatwo i poza jej usta, jeden moment, drażni w ustach, jego głowa cofa się następnie przesuwając usta mocno w dół do górnej części gardła iz powrotem. Zamilkł, jego kurek w ustach, aż jego ciało nagle zesztywniał. On wbił kurek dół i Mary poczuł pompy cum w jej gardle. Zakrztusiła, kaszel jako płyn obcięła powietrza czasowo, aż mężczyzna wycofał się z niej. Spunk eksplodowała z powrotem do jej ust, kiedy zakaszlał, a potem połknął ją, oczyszczając jej ujście ciepłego płynu, ale pozostawiając słony posmak na języku. Pozostali trzej mężczyźni dali stłumione okrzyki, chwaląc Mary Wilson i szyderczy.
woman-499756_1280
„Ha! Dziewczyna bierze łyk dobrze, wszystko dla dobra z tobą, finał szybko! „Powiedział jeden. Nawet w półmroku Mary widział Wilsona twarz czerwienić, gdy spojrzała na niego.

Miała małe szanse, aby odzwierciedlić choć jak czuła się wspinać ciała na nią, pozycjonuje się między nią wciąż podnosi się i rozłożone nogi. Spojrzała w dół, aby zobaczyć Ward, jego pociągnął spodnie do kolan, kierując jego twarde kurek do jej szczeliny. On ją osiągnął przesuwne łatwe do zmoczenia dziury. Ona dyszała jak kogut zaatakowały ją, dysk narządów wypełnienie jej wnętrzności.

Zaczął ją pompować, a ona odpowiedziała, dając serię pleasured pomruków z każdego skoku. Jej dźwięki stały się głośniejsze, jak Ward uderzył w nią, dopóki Cooper szybko jajecznicę na płótnie obok niej. Przechylił jej boku na szkiełku i pchnął jego twarde kurek do niej, powodując jej dać stłumiony pisk przyjemności.

„Cicho, moja piękna!” Powiedział cicho „To będzie cię strzegł spokoju, na pewno”

Umysł Mary zaczęła się kręcić – odczucia ma dwa kogutów w jej od razu, wiedząc, że była miła dwóch mężczyzn w tym samym czasie był zarówno ekscytujące i mocne. Ona ssać posłusznie na fiuta między gasps jak Ward nadal młotek daleko na nią ręce, chwytając ją za biodra, przyciągając je do spełnienia jego pchnięć. Jej głowa gwałtownie z rytmem, powodując Cooper rozdawać swoje zduszone jęki rozkoszy.

Jej ciało zaczęło drżeć, a jej umysł zaczął wirować jak dreszcz wzrósł w niej. Czuła, jak jej serce bije w piersi po czym westchnął jak orgazm dogonił ją. Czuła przypływ dodatkowej wilgotności w obrębie pochwy, nawet kogut nadal pług do niej. Jej ramiona i nogi drżały, a jej skóra prickled z radością tego wszystkiego.

W jej stan ekstatycznej była niejasno świadomy ludzi mówiących do siebie, po czym jęknęła jak kurki wycofał się z niej.

Nie na długo jednak, jak poczuła silne ręce toczyć jej ciało nad unprotesting na jej przód, a następnie podnieś ją na czworakach, kolanach i łokciach biorących jej wagi.

Teraz było cock Warda, który zsunął się jej zapraszająco otwarte usta, a Cooper wziął ją od tyłu, jego penis naciska swoją drogę do jej pochwy, zakopać się głęboko wewnątrz niej. Całe jej ciało mrowienie z odczucia orgazmu nadal ją porywający.

Z kurek w ustach, Mary degustacji stęchły smak jej własnych soków, mieszanie z miąższu Ward i resztki smaku spunk Wilsona. Ward położył ręce na głowie i zaczął pieprzyć jej usta. Jej ciało kołysała się w przód iw tył, a jej piersi kołysząc się tam iz powrotem w rytm pchnięć Coopera z tyłu. Jak mężczyźni zsynchronizowane swoich pchnięć Mary poczuła przyjemność pojawić się jeszcze raz.

Ku jej zdumieniu kolejny orgazm oszukany przez jej ciało, powodując jej drżeć i wstrząsać. Jej umysł eksplodował z radości. Mary nigdy nie doświadczył więcej niż jeden orgazm w czasie – nie była świadoma, że to w ogóle możliwe! Jej biodra wiercił, szlifowanie przed Coopera, który dał kiedyć zrozpaczonego grunt, a następnie Mary poczuła strumień gorącej spermy strzelać głęboko wewnątrz niej, jego ciepło fizyczne dowody przyjemności dawała ludziom, rozkoszując ją jeszcze bardziej.

Gdy Cooper wycofał się z nią, skupia swoją uwagę teraz wyłącznie na kurek napełniania usta. Mary nauczyła z doświadczenia, jak zadowolić mężczyznę z jej usta, a ona poddawana Ward w pełnym zakresie jej talentów, sięgając prawą ręką i chwytania podstawy wału, wykręcając rękę delikatnie wokół niego, kiedy pociągnął ją udać się, pakuje się w język fachowo wokół głowy, stosując końcu języka stymulowanie że najbardziej wrażliwych obszarach poniżej podstawy głowicy, w której łączy się z wałem napletka.

Ward dał się gardłowy jęk, potem wytrysku nasienia mocno od czubka, pierwszy strzał pryskania przed jej twarzy. Duteously otwierając szeroko usta następny strzał odprowadzane bezpośrednio do pyska. Ona szybko umieścić jej usta wokół czubka koguta, ssanie wściekle, jak reszta jego obciążenia wystrzelił w jej ustach w gorących wstrząsami, połykając je w dół.

Gdy była pewna, że wytryski skończyła, Mary wydała członka z jej ust. Cum od pierwszego strzału orgazmu Ward został otynkowany wokół jej ust i przyklejone do jego włosów łonowych.