Po 4 lub 5 minut, Brianna wziął ją za rękę z mojego wału i umieścić

Po 4 lub 5 minut, Brianna wziął ją za rękę z mojego wału i umieścić go z powrotem na moje kulki. Po tym, dała mojego fiuta z jej ust, wziął głęboki oddech i powoli wzięła mojego fiuta widok. Trzymała ręce z dala od mojego penisa i powoli pchnął bardziej mojego kurek dół jej usta.
22
Zaczęła gag trochę po jakimś czasie, i przyniósł jej usta z powrotem do głowy mojego wału. Potem spożywane my cock ponownie – tym razem była w stanie uzyskać go dalej w górę usta przed odruch wymiotny.
I prawie zszedł jej gardło jak patrzyła na mnie zablokował mój kogut w jej ustach. Była pocenie się i miał ślinę całym ustach i było tak brudne i sexy i slutty i niechlujstwa, że mogę zaczęły wstrząsana przyjemności też.

Trzymała przy moim Dicka dół jej usta, aż w końcu dotarłem jej gardło. Kiedy mój penis osiągnął ścianę gardła, ona zakneblowany trochę, i zaczął grać z jej cipki. Nie widziałam jej cipki, ale musiała jej ramię rozciągnięte powrotem do pochwy i pchał jej środkowy palec do jej otworu www.panienaseks.net.pl.

Ona przestała brać mój kogut tak głęboko i zaczął ssać mi jeszcze raz, ale teraz jej język używany na oparcie mojego penisa, jak ona ssać szybko. Przyszedłem trochę w ustach po udzieleniu Brianna dobry wygląd. Była naga nago (oprócz jej skarpetki), a jej ciemne włosy były mokre od potu i śliny. Jej twarz była płótno śliny i potu, a mój kutas trafiła i poza jej usta. Była gry z jej cipki, i starał się utrzymać wzrok na mnie przez cały czas.

Nie mogłem już tego znieść, a więc kiedy Brianna zwolniony kurek z jej usta, aby odpocząć, doszedłem wszystko na jej twarzy w około 8 drugi finał.

Z cum i śliny spływał jej twarz, ona wczołgał się do mnie i zaczął mnie całować ponownie.
„Czy zasługują na więcej teraz?”

I znowu miękkie; miękkie dopóki Brianna wzięła mnie za rękę i zaczął prowadzenie go wokół jej dupek. Mój kutas poleciał do momentu zaczęła zażywać rękę pocierać sobie.

„Piekło tak, ty.” Zerwałem się, biegł wokół niej i czekał na jej wstać.

Brianna przeniósł się za kanapę w salonie, i kazał mi iść za nią, gdziekolwiek poszła.
Dostała za kanapę, wyciągnął ręce i chwycił się z kanapy, schylił się, wyrównane jej ciało, i podniósł jej tyłek policzki nieco. Jej cipki był odsłonięty i gotowy do fuck.

Brianna był bardzo napięty, a kiedy pracował mój kogut w niej po raz pierwszy, zaczęła krzyczeć i wyciągnąć na kanapie. Idąc bardzo powolny, to wzrosło mój kogut w jej napięty, mokre cipki, aż poczułem bym poszła wystarczająco daleko. Potem wydał mojego fiuta z jej ciemnej, wilgotnej komorze, i umieścić go z powrotem w niej.

„O tak! O tak! O tak! Och, tak! „Ona by powtórzyć sobie za każdym razem pchnął mój kogut w jej pochwie. W końcu wyciągnęła kawałek, a ja czułem się tak, jakby Mogłem iść nieco szybciej. Za każdym razem, kiedy się rozluźnił, chciałbym zwiększyć tempo, a ona krzyczeć głośniej.

„Pieprz mnie, pieprz mnie mocniej! Harder! „Więc podniósł prędkość i ruszyłem szybciej i mocniej, aż nie myślałem już o tym. Ja kurwa jej tak szybko i mocno, że ślinić zaczął spada od jej ujścia do kanapy.

Za każdym razem, kiedy odbił się na mojego fiuta, ona ass będzie chichotać, a pozostałe cum i ślinę z twarzy i włosów spadnie na podłogę lub na kanapie.

To wszystko było tak gorąco, że chciałem zrobić więcej. Chciałem ją pieprzyć w dupę. I nie sądzę, żeby chciała mniej. Więc niech mojego penisa z jej cipki i pobiegł, aby balsam mamy.

„Lubię, gdzie to będzie. Umieścić go na całym ciele. ”

„Och, uwierz mi, Bri; nie wiem gdzie to będzie. ”

Wziąłem balsam mama i pryskał to wszystko na jej dupek. Potem przetarł niektóre do mojego fiuta, i ustawić swoje cele na dupka darmowe sex oferty.

Zacząłem powoli przesuwając kilka palce w jej dupek. Chwyciła kanapy jakby to był ostatni mebel w świecie. Tak naprawdę nie mogłem zobaczyć jej twarz, ale mogę powiedzieć, przez ruch ustach, że uczucie było trochę dziwne lub nowe.