Brianna wypuścić dobrą jęk, kiedy moje usta dotknęły jej lewy sutek

Brianna wypuścić dobrą jęk, kiedy moje usta dotknęły jej lewy sutek, a ja nie przeprowadzono tam. Wziąłem moją prawą rękę i położył ją na poziomie z ust Briana użytkownika.
11
„Pluję na niego.” Nie kłóć się ze mną tym razem, a niech się dużej ilości śliny z ust, a na ręku. Potem kontynuował ssania jej piersi.

Wziąłem moją prawą rękę i zaczął grać z cipki Brianny. Moja koordynacja nie była zła, a ja dokładnie ssać jej sutek i pocierać jej cipki bardzo szybko. W tym momencie, jęki dostał głośniej i zaczęła krzyczeć trochę.

„Tak! Jestem tak mokra, dziecko. Nigdy nie przestawaj! „Tym bardziej moja mała sis powiedziałby to kinda rzeczy, cieplejsze byłoby wszystko dostać. Byłem pocierając moją małą SIS „cipki, ssanie jej piersi, całując ją, słuchając jej jęczeć i krzyczeć i krzyczeć randki erotyczne i wrzeszczeć najseksowniejszych rzeczy na mnie.

W końcu zmieniłem pozycje. I chwycił Brianna i położył ją na podłodze, a ja uklękłam przed jej cipki. Teraz mam zamiar zjeść ją.

I prawie staranował usta do jej cipki. Wziąłem całe usta i po prostu umieścić go na wszystko. Kiedy mój język dotknął jej clit, zaczęła skręcać trochę, a ona niech się długo i głośno jęczeć. I całe moje usta owinięty wokół jej łechtaczki, a następnie zaczął palca fucking jej dwoma palcami z moją prawą ręką.
I buduje się rutyny. Chciałbym zacząć na jej clit, a następnie będę dalej w dół i zniszczyć jej wargi ustami, a nie ją przelecieć i pióro palca fuck jej w tym samym czasie.

„Oh my god, kurwa! Kurwa tak! Trzymaj się kochanie, nie przestawaj! Kocham go tak cholernie dużo dziecko, och tak! „Ona jest tak niegrzeczny i tak brudne i chciałem ją przelecieć, aż umarła.

Podniosłam tempie i skupia całą swoją uwagę na jej clit. Chciałbym ssać go przez minutę lub tak, a następnie będę trzeć to naprawdę szybko, jak 2 minuty.

„O mój Boże, ja umrę!” A potem powiedziała, że pojechałem szybciej niż kiedykolwiek było, a jej orgazm zaczęło. Wszystko dokręcone, a ona zaczęła krzyczeć i wstrząsnąć całym piętrze. Wzięła obie ręce i rzucił je na głowie, zmuszając mnie do pozostania w jej pochwie.

Zatrzymała ją konwulsje po kawałku, a poluzował się.

„O mój Boże, to było tak dobre.”

„Tak, podoba Ci się to? Chcesz więcej? „Zwróciłem moją twarz na nią.

„Myślę, że powinienem pracować do końca.” Po tym, jak powiedział, Brianna dostał na kolana i czołgał się kilka cali do mnie. Oboje mieszkaliśmy na kolanach i francuski kissed przez kilka minut.

Brianna końcu przerwał i delikatnie popchnął mnie na tyłku. I teraz siedzi na twardej podłodze, a mój kutas wskazał prosto na nią. I jeszcze w pełni wyprostowany firmę boner i był zdesperowany do zwolnienia.

„Jak o umieścić swoje mout-”

Zanim zdążyłem dokończyć, Brianna zanurkował w dół i owinięte usta wokół mojego wyprostowany kogut. Zaczęła nieco powolny, porusza się w górę iw dół w powolny wzór, ale stała się przyzwyczaić do wielkości i smaku, zaczęła przyspieszać. W amatorskim mody, jej usta by przesuwać w górę iw dół mojego penisa, pozostawiając mój wał i kule pokryte więcej śliny i pluć za każdym razem.

Brianna zaczął grać z moim piłki, a ja niech się ciężko jęk. Mentalne zadowolenie z posiadania moją małą siostrę ssać mój dysk Boner jak dziwka była przytłaczająca.

„O, cholera, to jest dobre. Właśnie tak, kochanie, nie poddawać się. „Byłem w takim stanie przyjemności, że nie rozumieją słów pochodzących z moich ust i zaczął ślinienie się trochę satysfakcji.

Brianna nie zostało to jeszcze zrobione wakacje nad morzem. Zabrała prawą rękę z moich piłek i umieścić go na dolnym wale. Jej ręce były wystarczająco małe, aby zmieścić się na moim wale, a ona ssać mnie, i tak powoli zaczął włączenie masturbacji w jej rutyny. Ona ssać mnie w miłym prędkości, i Jack-me-off w tym samym tempie.

Nie chciałem jeszcze cum. Wiedziałem, że nie było więcej w przyszłości, a więc wdychanego i wydychanego i kontrolowane sobie najlepiej jak potrafił.