Po kilku minutach, autobus zatrzymał się na stacji benzynowej

Po kilku minutach, autobus zatrzymał się na stacji benzynowej / restauracji i kierowcy ogłosił, że będziemy mieli 30 minut zatrzymać się na jedzenie itp Jak byliśmy wysiadania z autobusu, SS zapytał mnie, czy potrzebne do korzystania z toalety. Powiedziałem mu, że muszę siku.
1
Poprosił mnie, żebym się z nim spotkać najpierw w ostatnim stoisku na samym końcu toalety i poszedł do przodu żwawo przede mną, jakby miał korzystać z łazienki w pośpiechu.

Kiedy dotarłem do stajni, był już tam. Zamknął za sobą drzwi. W naszym okręgu wc stragany zostały pokryte od podłogi w górę, więc nikt nie może zobaczyć stóp pod stoisko jak możemy w USA. Więc nikt nie wiedział, oboje byliśmy tam.

Gdy tylko zamknął drzwi, odwrócił się i zaczął mnie całować i rozpięła mi spodnie i niech spadnie na ziemię. Potem podniosłem tshirt i lizał moje sutki, jeden po drugim. To było tak dobre. Powiedziałem mu, że musiał sikać, więc on stał za mną i trzymał mój kogut jak zobacz próbowałem się odlać. Byłem już pół twarde, więc trudno było siusiu, ale w końcu udało.

Potem dostał na kolana i zaczął ssać mojego fiuta. Zrobił to na trochę. Potem obrócił mnie i pochylił mnie na sedesie i zaczął lubić mój dupek, a następnie palcem pieprzył go. Podobał mi się mój dupek jest lizały dużo.

Następnie zapytał, czy mógłby mnie pieprz mnie w tyłek. Powiedziałem tak tylko wtedy, gdy obiecał być delikatny, ponieważ nigdy nie zostały pieprzył wcześniej, ale był wystarczająco napalona następnie spróbować.

Dostał mi na kolanach, spuścił spodnie i powiedział mu, żeby ssać jego kogut twarde ponownie. Był pół twarde i już w ciągu kilku chwil z moich ssie go, dostał trudne.

Pochylił mnie na sedes, zastosowano jeszcze trochę żelu na tyłku i jego kogut, a następnie powoli zaczął popychając jego kogut w moim dupek.

Wszystkie palcowania i żel rozluźnił mnie i po kilku chwilach przyjemne pchania, szef jego kogut był we mnie. Pchnął jeszcze kilka razy i był całkowicie wewnątrz mnie. Czułem jego włosy łonowe wypasu przed moimi pośladkami. Czułam ciepło i przyjemność w dupie w tym samym czasie.

Byłem już twarde i pierwszy kogut coraz przeniknąć mój tyłek czuł niezwykle pełny i bardzo przyjemne. I właśnie cum dwa razy i nadal byłem napalony. Zaczął cholernie mnie bardzo delikatnie długich i pełnych uderzeń. Jęki rozkoszy uciekali usta. Musiałem gryźć się na moim ramieniu od podejmowania zbyt wiele hałasu.

Chociaż cholernie mnie, wyciągnął się i zaczął grać z mojego fiuta, moje kulki i moje sutki. Jego dotknięcie ale mnie naprawdę włączony. I szepnął mu, że chcę znowu cum.

Więc zaczął podnośnika mnie iw ciągu czytaj więcej kilku chwil I shot mój cum znowu bardzo intensywnie, jak jego penis nadal zaorać daleko w dupie. My cum spryskane wszędzie na sedes. Trudno opisać, jak dobrze się czułem.

Tak jak już miał cum, wyciągnął i przyszedł na całym tyłku i plecach. Gdy skończył Cumming, podniósł niektóre cum off plecach ze swymi dwoma palcami i umieścić go w ustach i kazała mi lizać palce i połknąć cum. Więc kompletnie oblizał palce i połykać jego spermy. To był pierwszy raz, kiedy rzeczywiście smakował niczyjej cum. To nie smakują złe, po prostu inna. Następnie został oczyszczony. Powiedział mi, aby dostać się do autobusu, a on będzie kupić hamburgery i napoje gazowane i spotkać mnie w autobusie.

Był ostatnią osobą, która się w autobusie, jak każdy inny był już. Powiedział mi później, że dlatego, że przebył tę drogę autobusem tak wiele razy, że kierowcy autobusów go znali i tak prosił kierowcę, którą poznał w restauracji czekać na niego, gdy kupił hamburgery.

Jedliśmy w autobusie i rozmawiali przez chwilę. Zdałem sobie sprawę, że sporo osób dostała się na ostatnim przystanku. Siedzenie naprzeciwko nas, wcześniej zajmowane przez stary człowiek, był już pusty. Również siedzenia bezpośrednio przed nami po obu stronach nawy były również całkowicie pusty. Byłem szczęśliwy, ponieważ dał nam trochę więcej prywatności.

Chciałem wiedzieć więcej o SS, więc zapytałem go, czy zrobił to, co zrobił ze mną, z wielu innych mężczyzn i chłopców. Powiedział mi, że miał, ale to był przede wszystkim do prac ręcznych, pracy i rozdmuchiwania ass fingering a nie w dupie kurwa tyle. Ale zobacz po palcowania i lizanie mój tyłek czuł, że mnie wydymać. Zapytał mnie, czy nie lubił go, a gdyby był łagodny? Powiedziałam mu, że bardzo nam się podobało. Powiedziałem mu też, że miałem cum bardzo ciężko z jego kogut w mój tyłek. Nie mogłem uwierzyć, że miałem tak otwarcie dyskutowane, że z kimś, kto był całkowicie obcy zaledwie kilka godzin wcześniej

Powiedział mi, że cieszył tyłek luz, jak również i zazwyczaj prowadzi zabawki z nim, kiedy wyjechał.

Zapytał mnie, czy chcę do cum jeszcze raz, zanim dotarliśmy do naszego celu. Byłem trochę zmęczony, więc powiedziałem mu, że muszę odpocząć przez chwilę. Dał mi go za szyję poduszkę i kazał mi cieszyć się zdrzemnąć. I dozuje się natychmiast.

Kiedy obudziłem się chwilę później zdałem sobie sprawę, SS nie był w fotelu obok mnie. Wrócił po kilku minutach z łazienki.